Yaşam

Apple TV’nin Tarihi Drama Dizisi ‘The New Look’un Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Apple TV’nin ‘The New Look’ dizisinin yıldızlarla dolu kadrosuna yeni isimler eklendi. 2. Dünya Savaşı sonundaki Paris moda dünyasını ve tasarımcı Christian Dior’un yükselişini anlatan serinin detaylarına gelin birlikte bakalım.

Dizinin fragmanına sosyal medyada da yorumlar yağdı. ?

2. Dünya Savaşı’nın sonunda Paris moda dünyasının ve tasarımcı Christian Dior’un yükselişinin hikayesini anlatan ‘The New Look’ için tüm hazırlıklar başladı.

Kadroda John Malkovich, Emily Mortimer, Claes Bang, Ben Mendelsohn, Juliette Binoche ve Maisie Williams gibi isimler yer alıyor.

Çekimleri Apple Studios tarafından yapılan ‘The New Look’, Todd A. Kessler tarafından yazılıp yönetildi.

İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru Nazi işgali altındaki Fransa’nın arka planında geçiyor ve serinin giriş cümlesine göre, “Coco Chanel’in dünyanın en ünlü moda tasarımcısı olarak saltanatı sona ererken, Christian Dior çığır açıcı bir tasarım yaratıyor. Gelecek nesilleri tanımlamaya devam edecek bir vizyon ve etki.” “Dünyaya hayat verir.”

Dizi özel olarak Paris’te çekilecek ve aynı zamanda Balmain, Balenciaga, Givenchy, Pierre Cardin ve Yves Saint Laurent gibi Chanel ve Dior’un çağdaşları ve rakipleri de yer alacak.

Binoche Chanel’i, Williams ise Christian’ın küçük kız kardeşi Catherine Dior’u canlandıracak. Malkovich, Chambre Syndicale de la Haute Couture’un başkanı Lucien Lelong’u canlandıracak.

İlginç hikayesiyle şimdiden merak uyandıran dizinin fragmanını gelin birlikte izleyelim.?

Sosyal medyadan gelen yorumlar:

?

?

?

?

?

?

Fragmanı izlediyseniz yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu