Haber

Bakan TOGG’dan kırmızı plakayı çıkardı, Mercedes’e taktı

Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, seçim öncesi 0012 numaralı kırmızı plakasını TOGG’a taktırarak araçla poz verdi. Bozdağ, ‘yerli ve milli otomobil’ sahibi olanların güvenli, konforlu ve ekonomik araç süreceğini anlattı.

“Sesi diğer araçlarda duyuyorsunuz, çok fazla gürültü var ama şu anda benim duyduğum bir ses yok. Araba sessiz çalışıyor gibi. Kullanımı çok rahat. Elbette elektronik düzeni ile akıllı bir otomobili gerektiren pek çok şey var. ben de görüyorum Bu harika. Türkiye’nin ilk yerli ve milli aracına binmek bizim için büyük bir gurur ve heyecan. Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Ülkemize böyle bir şey getirdi” dedi.

Fotoğraf: Sözcü

Sözcü gazetesinden Deniz Ayhan’ın haberine göre Bozdağ, seçimlerin ardından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM Başkanvekili oldu. Bozdağ’ın koltuğunda oturan yeni Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, TOGG’dan 0012 kırmızı plakasını çıkarıp Mercedes resmi aracına taktırdı.

Memleketi Bartın’a yaptığı ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Tunç’un resmi araç olarak 0012 kırmızı plakalı Mercedes kullandığı görüldü. (KAYNAK)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu