Haber

Başkan Bıyık: “Öyle kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek”

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için sosyal medyadan vatandaşlara çağrıda bulundu. İlk turda verilen desteğe teşekkür eden Başkan Muzaffer Bıyık, mesajında ​​”Kimse kaybetmeyecek şekilde kazanacağız” dedi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tür seçimler için sosyal medya hesabından takviye istedi. Muzaffer Bıyık, “Tarihin en değerli seçimlerinden birini geride bıraktık. Kocaeli’mize ve Darıca’mıza yakışır bir atmosferde, sessizlik içinde kampanya dönemini tamamladık. Seçimlerinize sahip çıktığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. 14 Mayıs’ta iradesini özgürce sandığa yansıtan, demokrasimize sahip çıkan, Allah’a hamd olsun, 14 Mayıs seçimlerinde milletimizin lütfu bir kez daha Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olmuştur. kendini milletine ve ülkesine adamış, her zaman milletiyle birlikte yol almış, Cumhur İttifakımız ezici bir çoğunlukla meclis çoğunluğunu kazanmış, Darıca olarak hür iradenizi güven ve istikrardan, barış ve güvenlikten yana kullandınız. Darıca’da yüzde 53’ün üzerinde oyla Cumhurbaşkanımız.

“O kadar çok kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek”

Başkan Bıyık, “Milletimizin aldığı her karar çok değerlidir.”

“Aziz Milletimizin 14 Mayıs’ta liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a gösterdiği teveccühün, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda katlanarak artacağına ve tarihi bir fark olacağına inancımız tamdır. İlk tıpta olduğu gibi omuz omuza, ayrım gözeteceğiz Her bir vatandaşımızın yüreğine dokunacağız Durmayacağız, yorulmayacağız Vatanımız, şehrimiz, Darıca’mız için mücadele edeceğiz. Bu iki hafta boyunca birinci cinsin azim ve gayretini eksiksiz yerine getireceğinize, her zaman yanımızda olacağınıza canı gönülden inanıyoruz. alaka. 28 Mayıs zaferi ilçemize, şehrimize, ülkemize ve 86 milyon insanımıza hayırlı olsun. Sevgili kardeşlerim, unutmayın. O kadar çok kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek” – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu