Teknoloji

ChatGPT’nin yeni özellikleri var!

OpenAI şu anda ChatGPT Plus üyeleri için yeni beta özellikler sunuyor. Aboneler, güncellemenin çok modlu desteğin yanı sıra belgeleri yükleme ve belgelerle çalışma becerisini de içerdiğini bildirdi.

Temel olarak kullanıcıların GPT-4 açılır menüsünden Bing ile Gözat gibi modları seçmeleri gerekmeyecek; bunun yerine bağlama göre ne istediklerini tahmin edecek.

OFİS DOSYALARINI KOLAYCA ANALİZ EDEBİLECEK

Yeni özellikler, ChatGPT Enterprise planının sunduğu bazı ofis özelliklerini bağımsız bireysel chatbot aboneliğine getiriyor.

Dosya ChatGPT’ye gönderildikten sonra, üzerinde çalışmaya hazır hale gelmeden önce dosyayı sindirmek birkaç dakika alır ve ardından sohbet robotu verileri özetlemek, soruları yanıtlamak veya istemlere dayalı olarak veri görselleştirmeleri oluşturmak gibi şeyler yapabilir.

Chatbot yalnızca metin dosyalarıyla sınırlı değildir. Bir kullanıcı, Threads’de bir kapibara manzarası yüklediği bir konuşmanın ekran görüntülerini yayınladı ve ChatGPT’den DALL-E 3 aracılığıyla buna dayalı Pixar tarzı bir görüntü oluşturmasını istedi.

KAYNAK: HABER7.COM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu