Haber

DEVA Başkan Yardımcısı Sanem Oktar, Bursa organizasyonuyla sahaya çıktı

BURSA (İGFA) –DEVA Parti Bursa İl Başkanlığı üyeleri 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçimi hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

CHP İl Başkanlığı bünyesinde Seçim ve sandık güvenliği konulu basın toplantısına katılarak çalışmalarına başlayan partililer. Cumhuriyet Caddesi’nde sırasıyla stant çalışması, esnaf ziyaretleri, basın ziyaretleri, Dadaşlar Derneği ve Bal-Göç Derneği ziyaretleri yaparak vatandaşlardan 13.Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermelerini istediler.

DEVA Partisi Bursa teşkilatının sahadaki çalışmalarına destek veren DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar yaptığı açıklamada, DEVA Partisi’nin tüm teşkilatlarının Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na oy istemek için var gücüyle çalışmaya devam ettiğini söyledi. Vatandaşlarla temasa geçtiklerini belirten Oktar, “Kararsız seçmenleri tek tek ikna etmeye çalışıyoruz. Bu seçim artık referanduma dönüştü. Ali Babacan Başkanımızın dediği gibi bu seçim demokrasi mi, istibdat mı? Aşk mı, öfke mi?” Vatandaşlarımızı 28 Mayıs’ta sandığa gitmeye ve demokrasimize sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

haberyakakent.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu