Yaşam

Marvel 5. ve 6. Aşamalarda Rakamlara Değil Kaliteye Odaklanacak

hayretson dönemde filmler ve diziler bekleneni verdiğini söylemek Oldukça güçlü. Pek çok eleştirinin ortak noktası yapımların genel olarak birbirinden kopuk olması, genel bir tona ulaşamaması ve görsel efektler açısından alışılmışın altında kalmasıydı.

Bu tür eleştirilerin Marvel içinden de geldiği belirtiliyor” diye konuştu. içeriden olumsuz geri bildirim” Sonuç olarak 5. ve 6. aşamalarda değişiklikler duyurulacaktır. Bu değişikliklerden en değerlisi ise Marvel’in üretim sayısından çok üretim kalitesine odaklanacak olması.

Marvel bile Faz 4’ü beğenmedi

4. Aşamadaki düşüşün 5. ve 6. Aşamalarda olmasını kim istemez? disney Marvel yapımları üzerinde genel kontrol sağlayabilir. Bu da şu anda üretim aşamasına geçmeye hazırlanan işlerde gecikmelere ve hatta doğrudan iptallere yol açabilir.

Yenilmezler: Oyunsonuve Örümcek Adam: Evden Uzakta ile sona eren Faz 3’ün ardından gelen yapımlara önemli eleştiriler yöneltildi. VFX firmaları ayrıca sanatçıları sömürmekle, çok sıkı teslim tarihleri ​​​​belirlemekle ve Marvel’ı fazla çalıştırmakla suçlanıyor. Bölümden gelen tepkiler üzerine bir süre Marvel içinde bir olay yaşandı. görsel efekt bölümükurulması tartışıldı.

Faz 4 öncesi Marvel hayranlarının beklentileri yüksek olsa da zamanla bu fazda vizyona giren sinemalar ortada. kopukluk göründü. Moon Knight, Ms. Marvel, She-Hulk, Thor: Love ve Thunder gibi yapımlar genel olarak birbirinden çok kopuk olmakla eleştirildi.

Kevin Feige 4. Aşamayı savundu.

Bu eleştirilere zamanında muhalefet Kevin Feige Öte yandan Faz 4’ün özelliğinin tam olarak bu olduğunu, tek bir tona bağlı olmayan, kesinlikle ruhu, tarzı ve duygusu olan bir seri yaratmak istediklerini söyledi. Feige’in bu görüşte ne kadar inatçı olabileceği bilinmiyor.

Marvel Sinematik Evreni (MCU) Sonraki aşamalar şimdiden zorluklarla başladı. Fantastik Dörtlü sinemasının yönetmeni değişirken, yönetmen değişikliği nedeniyle Blade sinemasına da ara verildi. Görünen o ki Marvel, önümüzdeki dönemde sinema yapımlarını daha az ama daha kaliteli hale getirmeye odaklanacak. Ayrıca The Guardians of the Galaxy Holiday Special ve Werewolf by Night gibi yapımlara da maliyet avantajı nedeniyle daha fazla şans verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu