Haber

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, Kırklareli’de konuştu

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Cumhur İttifakı’nın 14 Mayıs seçimlerinden başarıyla çıkarak devletin ve milletin yaşamına katkı sağlamaya devam edeceğini söyledi.

Yalçın, MHP Kırklareli İl Başkanlığı’nda parti teşkilatı ile bir araya geldiği toplantıda 14 Mayıs seçimlerinin hazırlıklarına hız verdiklerini belirtti.

2022’de 9 büyük mitingle seçim hazırlıklarına başladıklarını belirten Yalçın, MHP’nin tüm teşkilatlarının sahada olduğunu ve halkla iç içe olduğunu kaydetti.

Seçime kadar her türlü yasal yolu kullanarak vatandaşa ulaşmaya devam edeceklerini anlatan Yalçın, “Sahadan aldığımız geri dönüşlerden son derece memnunuz. Hem Milliyetçiler olarak ciddi bir sonuç, ciddi bir başarı bekliyoruz. Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı Milletimizde ve vatandaşımızda bunun işaretlerini görüyoruz.” sözlerini kullandı.

Cumhur İttifakı’nın seçimlerde büyük bir başarı elde edeceğine inandıklarını vurgulayan Yalçın, şöyle devam etti:

“14 Mayıs seçimlerinden sonra Cumhur İttifakı siz değerli vatandaşlarımızın desteğiyle seçimden başarıyla ayrılarak Türkiye Cumhuriyeti Devletine, devletine ve milletinin bekasına katkı sağlamaya devam edecektir. Amaç ve hedef bellidir” , Amaç açık ara Cumhurbaşkanımızı seçtirmek.Çünkü adayımız belli,Bu konudaki kararımız da belli.Türkiye Büyük Millet Meclisinde Halk Partisi olarak nitelikli çoğunluğu elde etme hedefine kilitlenmiş durumdayız. İttifak Burada asıl olan halkımızın ayağına gidip onları ikna etmektir asıl araç budur Biz bunu sağlamaya çalışıyoruz emin adımlarla ilerliyoruz 14 Mayıs’tan umutluyuz Milliyetçiler olarak Hareket Partisi Cumhur İttifakı olarak gerekeni yapıyoruz, yapmaya da devam ediyoruz.Onun için diyoruz ki “Aziz milletim sıra sizde.” Milletimiz seçimi sandıkta net bir şekilde kararını verecektir.Zafer, yapanların olacaktır. Halkın gücüne inanmak ittifak. “

Toplantıda MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Derya Bulut, İl Başkanı Şaban Savaşan, Merkez İlçe Başkanı Cihan Alkan ve partililer hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu