Ekonomi

Turkcell’den deprem bölgesinde haberleşmeye ilişkin açıklama

Turkcell’den deprem bölgesindeki haberleşmeye ilişkin yapılan açıklamada, “Deprem bölgesindeki haberleşme ihtiyacının kesintisiz devam etmesi için Türkiye’nin dört bir yanından ve çevre illerden ekiplerimiz ile kesintisiz çalışıyoruz. Yoğun çalışmalarımızla bölgede deprem anında bağlantısı kesilen 900 alanımızı yeniden hizmete açtık.”

Turkcell, deprem bölgesinde bağlantısı kesilen 900 siteyi yeniden hizmete soktuğunu duyurdu. Konuyla ilgili şirket tarafından şu açıklama yapıldı:

“Deprem bölgesinde bağlantı ihtiyacını kesintisiz bir şekilde sağlayabilmek için Türkiye’nin dört bir yanından ve çevre illerden ekiplerimiz ile durmaksızın çalışıyoruz. Bu yoğun çalışmalarla bölgede 900 sahamıza hizmet verdik. depremde iletişimi kesilen jeneratörü deprem bölgesindeki illerimize gönderdik.Ayrıca bölgede çalışan ve kayıp yaşayan personelimize destek olmak amacıyla Türkiye’nin birçok ilinden ekiplerimizi bölgeye yönlendirdik. 430 saha müdahale çalışanı ve bölge çalışanına ek olarak 2.000 akü, 1.400 jeneratör, 100 jeneratör, 1.000’den fazla taşınabilir baz istasyonu göndererek bağlantının sürekliliğini sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.Turkcell olarak mobilize olmaya devam edeceğiz. tüm imkanlar elimizde.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu